• 15 r. GRILLOWANIE

• Natomiast dziś grillowały dwie grupy starszaków. Podczs grillowania popisały się przedstawieniem"Entliczek - Pętliczek".

• 15.09.2016 r.URODZINKI

• Dziś swoje urodziny obchodziła Kaja G. która zaprosiła nas z tej to okazji do swojego ogrodu. Było ogrom radości: duży dmuchawiec, balony, trampolinka, piaskownica, pyszny poczęstunek. Dziękujemy Rodzicom Kai za tak wspaniałą imprezkę oraz Kai wujkowi Andrzejowi, który pomagał opiekować się naszymi podopiecznymi z grupy średniaków

• 18.09.2016 r. ZABAWA W TEATR

•   Dziś oglądaliśmy przedstawienie pt."Idzie miś do sadu", które wystawiła grupa małych aktorów zajączków  i wiewiórek. Dziękujemy im za przygotowanie oraz ich Paniom.

• 14.09.2016 r. WYCIECZKA

Dziś starszaki były na wycieczce na Grojcu. Wszyscy okazali się znakomitymi turystami i dotarli do celu. Warto było wyjść, bo widoki były cudne.

• 8.09.2016r. CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

8.09.2016r.w naszym przedszkolu słuchaliśy utworów czytanych przez Panią Władysławę Klinowską - Kawalera Orderu uśmiechu. Utwory te zostały napisane przez P. Władzię. Do jednego z nich nasze dzieci tworzyły grafikę. Utwór w postaci książeczki z rysunkami naszych dzieci zostanie w niedługim czasie wydany. P. Władzia przelewa na papier krótkie bajeczki, które opowiadała swoim dzieciom i wnukom.

• 19.05.2016r. SPRINTEM DO MARATONU

•    19 maja dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w II Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”.

To była bardzo ciekawa impreza, na której dzieciaki mogły zaprezentować swoją szybkość i sprawność fizyczną. Zgodnie z założeniem, przedszkolaki z całej Polski mają za zadanie wspólnie pokonać dystans maratonu 42 km i 195 m. - Jest to już II ogólnopolski bieg „Sprintem do maratonu” propagujący ruch już od najmłodszych lat, nawet w wieku przedszkolnym. Nasze dzieci wszystkie przygotowane były w stroje sportowe i na bieżni boiska w żywieckim parku wystartowały w biegu i chodzie..Biegi poprzedzała rozgrzewka, a kończyły ćwiczenia uspokajające i oddechowe. Po pokonaniu ok.1200 m odcinka, łączny wynik wszystkich przedszkolaków będzie wpisany na stronę organizatora przedsięwzięcia- miesięcznika „Bliżej przedszkola”.W naszym MARATONIE brało 61 dzieci i pokonali łącznie 7320 m. Najszybsi biegacze, chodziaże otrzymali pamiątkowe dyplomy. WSZYSTKIM DZIECIOM GRATULUJEMY!

Zabawa była super, pogoda dopisała, troszku nasi najmłodsi podopieczni byli zmęczeni. No ale mic nie można zdobywać bez wysiłku.

• BIURO AKADEMII MALUCHA

TABLETY W NASZYM PRZEDSZKOLU

NAUKA Z MULTIMEDIAMI

Jesteśmy jednymi z pierwszych w Polsce, a w Żywcu pierwszymi,którzy rozpoczynają naukę czytania, pisania i obsługi na tabletach z  dziećmi  w wieku od 3 do 6 lat.

Nauczyciele pokazują  , że tablety to urządzenia  nie tylko  do zabawy i rozrywki ale przede wszystkim  do nauki  i pracy.  Posiadamy  tablety z aplikacjami edukacyjnymi  dla  poszczególnych grup wiekowych, dostosowanymi do podstawy programowej.

Szanowni Państwo jeżeli chcecie aby wasze dziecko było przygotowane i wyedukowane  według przyszłych standartów nauczania ,które czekają go na  dalszej drodze edukacji to zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTEGO BIURA W NASZYM  PRZEDSZKOLU

Poszerzyliśmy nasze przedszkole o dodatkowe pomieszczenie biurowe, gdzie można załatwiać wszystkie formalności związane z zapisaniem dziecka do przedszkola i nie tylko, dziecko natomiast przebywa w tym czasie  w przedszkolu , integrując się z naszymi podopiecznymi  na wspólnych zabawach   w salach przedszkolnych.

• 4.05.2016 r. WARSZTATY TANECZNE

• W środę 04 maja w naszym przedszkolu w grupach odbyły się warsztaty taneczne poprowadzone przez instruktorów, którzy zademonstrowali taniec breakdance.

Następnie przedszkolaki przystąpiły do wspólnej rozgrzewki, po której nauczyły się pierwszych kroków tańca. Zorganizowano również konkurs- chłopcy przeciwko dziewczynkom, który zakończył się remisem. Zabawy było co niemiara!

• 25.04.2016 r. DZIEN ZIEMI

• 25 kwietnia 2016 roku w przedszkolu odbyło się przedstawienie ekologiczne pt.„Rozweselmy Ziemię”. Uczciliśmy w ten sposób kolejny Dzień Ziemi przypadający co roku 22 kwietnia. Przedstawienie miało promować właściwe postawy ekologiczne, ale rowniez zadaniem przedszkolakow bylo zanieczyszczona ZIEMIE rozweselic tancem, piosenka.

• 21.04.2016 r.TĘCZOWE UR|ODZINY

• Nasi Przedszkolacy przez cały tydzień zapoznawali się ze zjawiskiem powstawania tęczy i jej kolorami.

Dlatego postanowiliśmy, że urodziny kwietniowe będą TĘCZOWE

Dzieci czuły się jak w magicznej, bajkowej krainie, wszysto nagle robiło się tęczowe. Zabawy tęczowe, dostarczyły dzieciom wspaniałych emocji.

Solenizantom życzymy dużo radości.

• OFERTA NA ROK SZKOLNY 2016/2017

ROZPOCZĄŁ SIĘ NABÓR DZIECI

DO PRZEDSZKOLA

NA ROK    SZKOLNY 2016/2017

Do przedszkola przyjmujemy dzieci

w wieku od 2 do 6 lat

Za pobyt dziecka w przedszkolu rodzice co

miesiąc wnoszą   określone opłaty:

W  roku  2016/2017 miesięczny koszt wynosi od 190 zł  do 370 zł

Koszty uzależnione są od długości trwania dziennego pobytu dziecka w przedszkolu.

W naszej ofercie posiadamy różne pakiety:

3 godz.  ,   4 godz. , 5godz.  , 10 godz.  i   11 godz.

RODZICE WYBIERAJĄ SOBIE  ODPOWIEDNI PAKIET DOSTOSOWUJĄC

GO DO  POTRZEB DZIECKA ORAZ WŁASNYCH.

WYŻYWIENIE  -  śniadanie,  II śniadanie,  obiad -  cena 9,40  na dzień

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYBIERANIA POJEDYNCZYCH POSIŁKÓW

W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB

NIE   POBIERAMY   OPŁATY   WPISOWEJ

W miarę wolnych miejsc przyjmujemy dzieci przez cały rok.