• NOWOŚCI W PRZEDSZKOLU

NOWE URZĄDZENIE - NINTENDO SWITCH

DZIECI BAWIŁY SIĘ PRZY PREZENTACJI GRY "JUST DANCE" PROWADZONEJ PRZEZ KONRADA

ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTYCH SAL

Wychodząc na przeciw potrzebom znowu powiększyliśmy nasze przedszkole o dodatkowe pomieszczenia, które mają służyć do niezbędnych zajęć w przedszkolu.

Uruchomiliśmy pracownie plastyczną, salę do zajęć ruchowych, tanecznych oraz muzycznych z nowym sprzętem dyskotekowym i muzycznym. Sale te łączy piękny oszklony hol, połączony bezpośrednio z placem zabaw, który został powiększony i wyłożony bezpieczną nawierzchnią.

Obecnie nasze przedszkole to sale o łącznej powierzchni 300m2 przeznaczone do nauki, zabawy oraz specjalistycznych zajęć dodatkowych.

ZAPRASZAMY DO NOWO OTWARTEGO BIURA W NASZYM PRZEDSZKOLU!!!​​​​​​

Poszerzyliśmy nasze przedszkole o dodatkowe pomieszczenie biurowe, gdzie można załatwiać wszystkie formalności związane z zapisaniem dziecka do przedszkola i nie tylko, dziecko natomiast przebywa w tym czasie w przedszkolu, integrując się z naszymi podopiecznymi na wspólnych zabawach w salach przedszkolnych.

NASZE PRZEDSZKOLE WZBOGACIŁO SIĘ O NOWĄ ATRAKCJĘ - MAMY PRAWDZIWE KINO

"KINO ARESS"

Dodatkowo, by jednak poczuć się jak w prawdziwym  kinie, posiadamy maszynę do popcornu oraz ziarna kukurydzy!

W nowej sali organizujemy różne dodatkowe zajęcia-muzyczne, plastyczne, teatralne, naukę gry na instrumentach, naukę tańca, naukę języków obcych oraz do organizowania różnych imprez  przedszkolnych.

ODDZIAŁ MALUCHÓW

ODDZIAŁ ŚREDNIAKÓW