• 18.09.2015 r. WARSZTATY TEATRALNE

•   Dziś warsztaty teatralne w wykonaniu grupy maluszków i średniaków. Panie naucz. wraz z dziećmi przygotowały obrazek sceniczny pt. MUCHMOREK. Było pięknie, barwnie, wesoło. Dziękujemy Pani Magdzi i Basi

• 23.09.2015 r. U DENTYSTY

•   Dnia 23.09.2012r.nasze przedszkolaki w czterech grupach wybrały się z wizytą do gabinetu stomatologicznego GABINET ZDROWEGO UŚMIECHU.Celem tej dydaktycznej wycieczki było przede wszystkim przełamanie obawy przed wizytą u stomatologa, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych. Dzieci zostały bardzo serdecznie przyjęte ,zapoznały się z wyposażeniem gabinetu stomatologicznego, wyjaśniono im jak leczy się zęby, pokazano działanie sprzętu medycznego. Następnie pani stomatolog przeprowadziła pogadankę na temat mycia zębów, a także skontrolowała zęby ochotników. Na zakończenie dzieci wręczyły podziękowanie za lekcję edukacyjną, a w zamian otrzymały pełno różnorodnych gadżetów.

Dzieci były bardzo zainteresowane wizytą w gabinecie i obiecały, że wrócą do niego odważnie z rodzicami

• 16.09.2015 r. URODZINY

•    Dziś obchodziliśmy URODZINY LENCI SZ. Zostaliśmy zaproszeni przez jej Rodziców do jej ogrodu na PIKNIK URODZINOWY. Był taki ogrom atrakcji, że wcale nie mialiśmy ochoty jechać z powrotem.

Za gościnność i ogrom atrakcji, poczęstunek serdecznie DZIĘKUJEMY!

• 15.09.2015 r. GRILLOWANIE

Grillowanie  czas zacząć - w przedszkolnym ogrodzie oczekujemy na pyszne banany z grilla z czekoladą i miodem

• 24.04.2015r.CENTRUM OGRODNICZE

•      ZAJĘCIA W CENTRUM OGRODNICZYM „SZAROTKA”

• 23.04.2015r.FESTIWAL PIOSENKI

• Karinka Ś. i Maja S. zostały wyłonione w drodze eliminacji do udziału w Festiwalu Piosenki "ŚPIEWAJMY RAZEM" zorganizowanego przez Przedszkole nr.1 w Zywcu. Było miło, kameralnie, a dla mnie sentymentalnie.

Z archiwum Klubu Śrubka

ŚPIEWAJMY RAZEM 2000
            Wesołe Nutki

Przez kilka kolejnych lat gościliśmy w Klubie najmłodszych wykonawców

ŚPIEWAJMY RAZEM

Na scenie spotykały się dzieci z grup integracyjnych. Prezentujemy fotoreportaż z imprezy roku 2000

• 21.04.2015r. WRĘCZENIE NAGRÓD - KONKURS PLASTYCZNY

• 21 kwietnia  w Przedszkolu nr 11 rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „RODZINA KOMOROWSKICH – WŁAŚCICiELI DÓBR ŻYWIECKICH".Dzieci w swoich pracach przedstawiały Rodzinę Komorowskich  a także najważniejsze zabytki  miasta Żywca czyli Stary Zamek, kościół NNMP, dzwonnicę. Na konkurs wpłynęły 48  prac  plastycznych  z wszystkich żywieckich przedszkoli.  21 kwietnia  nagrody i wyróżnienia wręczył Burmistrz Żywca - Antoni Szlagor. Organizatorzy : Przedszkole  nr 11 im. Rodziny Komorowskich , Muzeum Miejskie w Żywcu.

Nagrodzone dzieci z naszego przedszkola, z grupy starszaków:

AMELKA A. - nagroda główna

ALEK C.-  nagroda główna

SARA S.- wyróżnienie

JAKUB W.- wyróżnienie

Gratulujemy nagrodzonym dzieciom i ich opiekunom

• 18.04.2014r. KONCERT LAURATÓW MOJA PASJA

•    Festiwal Artystyczny -

Moja PASJA

GRAND PRIX  dla  ZESPÓŁU TANECZNEGO

„TRZY GRUPY DO KUPY”z Niepublicznego Przedszkola

"Akademia Malucha" w Żywcu

Jury przyznała szczególne wyróżnienie dla instruktora grupy najmłodszej     zespołu  TRZY GRUPY DO KUPY”.

• 16.04.2015r WYCIECZKA DO BESKIDZKIEGO CENTRUM NAUK

• WYCIECZKA DO BESKIDZKIEGO CENTRUM NAUKI W ŚWINNEJ - doświadczenia z ciekłym azotem, kulą magnetyczną i wiele innych. Podczas tych eksperymentów targały nami różne emocje - ciekawość, radość, trochę strachu też było.

• 9.04.2015r. PIOSENKA GÓRALSKA

•   Maksio B. i Dagmarka S. wzięli udział w II Edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Piosenki Góralsiej "Nie zaginie górolskie Śpiewanie"zorganizowanego przez Przedszkole Nr.9 w Żywcu.

• 1.04.2015r. ŚNIADANIE WIELKANOCNE

• Dziś w przedszkolu uroczyście, świątecznie. Najpierw oglądaliśmy przedstawienie pt."WIELKANOCNE KURKI" w wykonaniu wszystkich przedszkolaków, opracowane przez naucz. P.Magdalenę S.a następnie wspólnie zjedliśmy wielkanocne śniadanie i złożyliśmy sobie życzenia.

• 30.03.2015.WYJŚCIE DO MUZEUM

•   Dziś grupa starszaków była na nieodpłatnej lekcji muzealnej, poświęconej poznania życia i zasług Rodziny Komorowskich dla Żywiecczyzny. Zdobyte wiadomości dzieci miały wykorzystać do tworzenia prac plastycznych na konkurs

• 20.03.2015r. KOROWÓD WIOSENNY

• 20 marca 2015 (Piątek) dzieci z Niepublicznego Przedszkola Akademii Malucha, Przedszkola nr.9 i 11 oraz dzieci z Fundacji Pomocy Dzieciom w Żywcu wzięły udział w POWITANIU WIOSNY.

Spod Starego Zamku ruszył wiosenny korowód przedszkolaków, które były przybrane w akcenty wiosenne na czele z Panią Zimą - marzanną, którą wspólnie pożegnaliśmy. Ponadto nie zabrakło pięknie przystrojonego Gaika - symbolu wiosny. Blisko 250 osób żegnało Zimę i witało Wiosnę! Był to wspaniały czas pełen śpiewu, radości i zachwytu wszystkich napotkanych osób. Dzień ten zostanie w naszej pamięci, a zaćmienie słońca, które w tym czasie miało miejsce sprawiło, że wszystko było naprawdę nadzwyczajne.