• 19.03.2017 r. URODZINKI

• Urodzinowe POWITANIE WIOSNY.

Dzis obchodziły urodzinki dziewczynki z grupy najmłodszej: Ala, Nastusia, Jagódka, Zuzia, Aurelka.

Urodzinowe STO LAT! dla naszych solenizantek.

Urodzinkom towarzyszyły obchody POWITANIA WIOSNY. Z tej to okazji dzieci przygotowały przedstawienie pt." Wiosna w błękitnej sukience"

Podziękowania dla wszystkich Pań za przygotowanie przedstawienia,a przede wszystkim dla grupy sredniaków z Panią Basią.

• 19.03.2017 r. KONKURS PLASTYCZNY

• WYNIKI KONKURSU MIESZKAM W BESKIDACH NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW:

NAGRODA DYREKTORA GOK

JULIA BŁASZCZ

KATEGORIA RYSUNEK do lat 6

ANTOSIA MRÓZEK

LAURA KĘPKA

MAKSIU ZAJĄC

KATEGORIA WYKLEJANKA do lat 6

LILA HAJDUŚ

ZUZIA KRASKA

MIKOŁAJ DOROSZ

wyróżnienie

JASIU BAŁAŚ

MIKOŁAJ DOROSZ

GRATULACJE DLA LAURATÓW I ICH OPIEKUNÓW

• 14.03.2017 r. POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

•                                                                PROTOKÓŁ

Eliminacji Powiatowych Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkoli, Szkół Podstawowych i Gimnazjów - Żywiec 2017W dniach 14 – 15 marca 2017 roku, w Miejskim Centrum Kultury odbyły się eliminacje Powiatowe Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkoli, Szkół Podstawowych i Gimnazjów zorganizowane przez Miejskie Centrum Kultury w Żywcu.

Jury w składzie:

- Jadwiga Grygierczykprzewodnicząca jury, aktorka Teatru Polskiego w Bielsku - Białej

- Rafał Sawicki aktor Teatru Polskiego w Bielsku - Białej

- Andrzej Mróz – polonista.

dokonało przesłuchań 181 osób zgłoszonych do Konkursu.

Po wnikliwej ocenie, wyłoniło laureatów w następujących kategoriach:

PRZEDSZKOLA:

I MIEJSCE – IGNACY CAPUTA – Niepubliczne Przedszkole „Aniołkowo” w Żywcu

II MIEJSCE – FRANCISZEK KOZIEŁ – Zespół Szkolno – Przedszkolny w Przybędzy

III MIEJSCE - MAGDALENA WOJTAS – Przedszkole nr 9 w Żywcu

WYRÓŻNIENIA:

j.poszych grup wiekowywiekowychczególnych grup wiekowych.alaty.

od honorowym patronatem Burmistrza Miasta Żywca pana Antoniego

-WIKTORIA ZAWILIŃSKA – Przedszkole Sióstr Serafitek w Żywcu

- NADIA BIAŁEK – Przedszkole nr 8 w Żywcu

- ADAM CZERWIŃSKI – Niepubliczne Przedszkole „Twórczy Maluch” w Żywcu

- BARTŁOMIEJ HERBUŚ – Zespół Szkół w Gilowicach

- ALEKSANDER HERBUŚ – Gminny Ośrodek Kultury w Gilowicach

- ANASTAZJA CZECH – Niepubliczne Przedszkole „Aniołkowo”w Żywcu

- ZOFIA SKÓRZAK – Szkoła Podstawowa w Łodygowicach

- BŁAŻEJ PASKO – Przedszkole w Rychwałdzie

- ALICJA CHOWANIAK – Niepubliczne Przedszkole „Akademia Malucha” w Żywcu

GRATULACJE!

W konkursie tym wzięło udział 7- miu naszych przedszkolaków.

• 14.03.2017 r.URODZINKI

• Dzis ochodzilismy urodzinki Natanka i Zuzi STO LAT!

Urodzinki odbywały się w atmosferze cukierni, wypieków cukierniczych. Było słodko.smiley

• 24.02.2017 r. URODZINKI

•    Dzis odbyły się urodziny naszej ZOSI z jednorożcem.Było dużo życzeń, uscisków, a koniki podrzucające grzywami bawiły się wesoło.

• 23.02.2017 r. TŁUSTY CZWARTEK

•  Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła” – mówi staropolskie przysłowie.  Z okazji zbliżającego się Wielkiego Postu, każdy ostatni czwartek karnawału to „Zapusty”, wedle tradycji to dzień, w którym możemy sobie pozwolić na małe, „co nieco”.

Tego dnia razem z naszymi przedszkolakami  z przyjemnością spałaszowaliśmy pyszne pączki, faworki, które piekły starszaki. Natomiast Panie przygotowały przedstawienie pt."Faworki babci Honorki"i wiele ciekawych zabaw.

Wszystkim życzymy również pysznego dnia!

• 19.02.2017 r. WIZYTA W PRZEDSZKOLU NR.11

• Dzis nasze przedszkolaki z grupy starszaków gosciły w zaprzyjaznionym Przedszkolu nr.11 w ramach projektu ŻYWIEC CZYTA Z MAŁYM MISIEM. Szpaki Mądraki i nasze Starszaki uczestniczyły w zajęciach integracyjnych o tematyce zimowej. Były zabawy, piosenki, tańce i konkursy, radości nie było końca...

Dziękujemy Pani Marcie A. z zaproszenie.