• 3 - 11.07.2017 r. SLADAMI DINOZURÓW

• Wakacje w przedszkolu wcale nie muszą być nudne. Jest to wspaniała okazja by przypomnieć sobie o prehistorycznych stworach, które niegdyś zamieszkiwały naszą planetę.Spotkanie z dinozaurami rozpoczęliśmy od rozmowy na temat: Czym są dinozaury i czy możemy je spotkać w dzisiejszych czasach. Okazało się, że dzieci mają bardzo dużą wiedzę na ten temat, którą z chęcią dzieliły się ze swoimi kolegami, a dinozaury są ich ulubionymi zabawkami. Niektórzy mają w domu całkiem sporą kolekcję, ktrórą przyniosły do przedszkola.
            Przez całe dwa tygodnie wychowankom towarzyszyły różnorodne zajęcia o tej tematyce..

• 29.06.2017 r. WAKACJE Z MOSi R-em

• Dzis nasze przedszkolaki spędzały rozpoczęte wakacje z MOSiR-em.

Dziękujemy!

• 29.06.2017 r. POŻEGNANIE Z MAKSIEM

• Nie lubimy takich chwil, ale życie płata różne figle i włsnie dzis bylismy zmuszeni pożegnać się z naszym przedszkolakiem Maksiem. No ale żegnalismy się na wesoło i Maksiu obiecał nam, że nas będzie odwiedzał.

• 26.06.2017 r. ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• W tym samym dniu żegnaliśmy starszaków, tegorocznych absolwentów.  Przedszkolaki pod kierunkiem wychowawczyń przygotowały bogaty program artystyczny i mimo smutku,że to już pożegnanie, zaprezentowały się wspaniale, recytując wiersze, śpiewając piosenki i tańcząc.Życzymy im wszystkiego najlepszego na następne etapy życia

Szanowni Rodzice

Kilka lat temu powierzyliście Państwo naszej opiece Wasze dzieci. Mam nadzieję, że jako przedszkole spełniliśmy oczekiwania pod względem opieki, wychowania oraz nauki. Składamy Wam serdeczne podziękowanie za lata współpracy. Dziękujemy za pomoc, wsparcie i życzliwość jaką okazywaliście w ciągu tych lat. Życzymy wiele radości i pociechy z dzieci. Kochajcie swoje dzieci miłością bezwarunkową i bądźcie zawsze z nich dumni.

Drodzy nauczyciele , wychowawcy dzisiejszych absolwentów przedszkola Dziękujemy Wam za trud wychowawczy jaki włożyliście w wychowywanie dzieci. Dzisiaj wszystkie niepokoje, stresy związane z wychowywaniem zostają zapomniane a pozostaje radość i duma że udało się tak dużo nauczyć, że wszyscy zdrowi i radośni przyszli na pożegnanie. Jako wychowawcy wywiązaliście się ze swoich zadań znakomicie. Wszystkim życzymy udanych, słonecznych wakacji.

• 26.06.2017 r. ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• Dzis podsumowanie roku szkolnego przez dzieci z grupy sredniaków i maluszków. Tematem przewodnim tej uroczystosci były MORSKIE PODRÓŻE.

Życzymy dzieciom i Rodzicom wspaniałych, bezpiecznych wakacji.

• 22.06.2017 r. WYCIECZKA AUTOKAROWA

• Dzis grupy starszaków i grupa sredniaków była na wycieczce autokarowej. Wspaniale bawilismy się w WAROWNII pokonując różne przeszkody, trudnosci. Było wspaniale nie chciało się dzieciom wracać do domu.

• 14.06.2017 r. URODZINY

• HAPPY PARTY!

Dzis obchodzilismy Urodzinki Hani, Alicji, Danielka ze starszaków, Natalki i Julci z sredniaków.

STO LAT! dla solenizantów

• 10.06.2017 r. PIKNIK RODZINNY

• Piknik Rodzinny zapisał się już na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Pogoda również nam sprzyjała, ale do pewnego momentu, atmosfera była wspaniała. Piknik odwiedził  Burmistrz Miasta,który przybył z nagrodami dla uczestników konkursów.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji pikniku, a szczególnie

Panu Kubie Gałuszce, wójkowi Andrzejowi i Bartkowi

Rodzince Tekielaków

Rodzince Pawełków

Płetwonurkom z Żywieckiego Klubu- Rodzince Wiatrów, Panu Pawłowi Bałasiowi

Panu Wojtkowi Szpili

Panu Łukaszowi Adamczykowi oraz Panu Damianowi Matlak(za Kłady)

Strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej

Stajni pod Grojcem

Dyrekcji przedszkola, Nauczycielom oraz Pracownikom obsługi.

• 9.06.2017 r. WARSZTATY OGRODNICZE

• W piątek przedszkolaki z wszystkich grup wybrały się do Centrum ogrodniczego na warsztaty ogrodnicze. Warsztaty prowadził Witold Czuksanow autor książek i poradników o tematyce ogrodniczej. Dzieci miały możliwość przypomnieć sobie zasady sadzenia i dbania o rośliny. Każdy mógł zasadzić swoją własną sadzonkę, którą potem zabrał do domu. Na zakończenie dzieci bawiły się w sali zabawj. Dziękujemy Centrum Ogrodniczemu "Szarotka" za zaproszenie.

• 3.06.2017 r. DZIEŃ DZIECKA POD GROJCEM

•   UDZIAŁ w VII FESTIWALU MAŁYCH FORM SCENICZNYCH „PRZEDSZKOLAKI DLA MIASTA ŻYWCA”

3 czerwca br. na scenie w żywieckim amfiteatrze pod Grojcem pod honorowym patronatem   Burmistrza Miasta Żywca - Antoniego Szlagora odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. W tym dniu odbył się VII Międzyprzedszkolny Festiwal Małych Form Scenicznych pn. „PRZEDSZKOLAKI DLA MIASTA ŻYWCA”. Organizatorami tej imprezy było Przedszkole nr 11 im. Rodziny Komorowskich i Przedszkole nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi oraz Miejskie Centrum Kultury w Żywcu.

W tym wydarzeniu wzięło udział 8 żywieckich przedszkoli, w tym nasze.                              Serdecznie dziękujemy Pani Basi i Pani Klaudii za przygotowanie dzieci do występów.
            Po występach wszyscy uczestnicy poszczególnych przedszkoli otrzymali statuetkę, dyplom oraz słodki poczęstunek.

• 1.06.2017 r. DZIEŃ DZIECKA

• Dzień Dziecka rozpoczęlismy zabawą taneczną przy hitach smerfów. Zabawę uswietniła nam mama OLA, która to koncertowo zaspiewała nam swoje ulubione kawałki muzyczne. Bardzo dziękujemy p. Oli za wspólną zabawę z dziećmi w dniu ich swięta. natomiast WSZYSTKIM DZIECIOM, ŻYCZYMY DUŻO SZCZĘSCIA, RADOSCI, ZABAWEK I MIŁOSCIheart