• Jesteśmy otwarci!

• Wznowienie stacjonarnej pracy przedszkola

Jest nam niezmiernie miło poinformować państwa o wznowieniu stacjonarnej pracy przedszkola z dniem 11 maja 2020 r.  Nasze przedszkole w tym szczególnym dla wszystkich czasie jest otwarte  w godzinach 7:00 - 16:30 od poniedziałku do piątku. Wszelkie procedury sanitarne zostały wdrożone i są stosowane, aby Państwa pociechy były jak najbardziej bezpieczne w czasie pobytu w placówce. Jednocześnie informujemy, iż w dalszym ciągu prowadzimy nauczanie zdalne dla wszystkich dzieci, które jeszcze nie wróciły do przedszkola.

• DROGIE DZIECI !

•   RYBKI, PSZCZÓŁKI,  SÓWKI, ŻYRAFKI i WIEWIÓRKI

Mijają kolejne tygodnie od kiedy nie spotykamy się w naszym przedszkolu, mimo to utrzymujemy stały kontakt i widzimy jak bardzo dobrze sobie radzicie w tej niezwykłej sytuacji.

Jesteście bardzo pozytywnie nastawieni i niezwykle kreatywni. Pracujecie zdalnie i widać ,że wam się to spodobało, jesteśmy z was bardzo dumni i zadowoleni.

Szczególne podziękowania należą się Waszym wspaniałym Rodzicom za pomoc, i wsparcie w pokonywaniu codziennych trudności, które ich zaskoczyły,  .

Drogie dzieci ! Już wkrótce mamy nadzieję, że dowiemy się od kiedy wszyscy będziemy się mogli znowu spotkać w przedszkolu,  do tego jednak  czasu zostajemy w domach , nadal się wspieramy i dbamy o zdrowie swoje oraz najbliższych.

Życzymy wam Kochane Dzieci duuuuuużo zdrówka i uśmiechu .

Pozdrawiamy serdecznie

Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy Administracji i Obsługi

• ZDALNE NAUCZANIE W PRZEDSZKOLU

SZANOWNI RODZICE!

W związku z sytuacją zagrożenia korona wirusem nagle wszystkie placówki oświatowe w naszym kraju zostały zamknięte i stan ten ma trwać do 10 kwietnia 2020r.

Trudny ten okres spróbujmy jednak wykorzystać dobrze pamiętając jednak,że place zabaw oraz inne skupiska ludzkie to nie są dobre miejsca na spędzanie tego czasu. Dlatego na naszej stronie fb wciąż pojawiają się różne zestawy propozycji zabaw lub wskazania źródeł , z których możecie Państwo korzystać.

Proszę pamiętać, że nieprzerwane ćwiczenie samodzielności , wzajemna komunikacja oraz panowanie nad emocjami , które tak naprawdę najbardziej kreują naszą rzeczywistość z jaką przyszło nam się zmierzyć jest to coś co pozwoli nam powrócić do naszych naturalnych warunków życia.

Nie przywykliśmy do tak dużej ilości czasu spędzanego wspólnie i może w końcu pojawiać się nuda, ale i ona może przyczynić się do ujawnienia w nas zupełnie niespodziewanej kreatywności, umiejętności nowego planowania własnych działań, nowych wyzwań, czy też innego spojrzenia na . otaczającą nas rzeczywistość. Każda rozmowa – o pogodzie, o samopoczuciu, o przeczytanej książce to rozwijanie słownictwa, poczucia własnej wartości, poszerzanie wiedzy.

Drodzy Rodzice zachęcamy do odwiedzania naszej strony www.akademiamalucha.edupage.org W zakładce zdalne nauczanie ,każda grupa umieszczać będzie zadania wychowawczo- dydaktyczne jak również ciekawe zabawy, pomysły i karty pracy, które można wykorzystać w domu. Zachęcamy do zaglądania w nasze przedszkolne okienka grup, pomogą one przetrwać ten trudny czas .

Nauczyciele będą się również kontaktowali przez aplikację Messenger oraz portal FB , na którym nadal będziemy aktywnie umieszczać różne materiały.

Pozdrawiamy nasze przedszkolaki ! Życzymy dużo zdrówka !

OD WSZYSTKICH NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLA „AKADEMII MALUCHA”