• 15.09.2010 r. ZABAWY W OGRODZIE

        • Co robimy na placu zabaw?
          Przedszkolaki bardzo lubią spędzać czas na świeżym powietrzu -korzystają z różnych urządzeń znajdujących się na naszym placu zabaw. Uwielbiają kiedy rozpoczynamy jesienne grillowanie ,aby potem z apetytem zajadać kiełbaski i kiszeczki

        • 7.09.2010 r.JĘZYK ANGIELSKI

        • Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego.
          Z panią Elą rozpoczęliśmy lekcje z j.angielskiego , które odbywać będą się dwa razy w tygodniu

        • 3.09.2010 r.ZAJĘCIA Z RYTMIKI

        • Od dziś rozpoczęliśmy w naszym przedszkolu zajęcia z rytmiki prowadzone przez instruktorkę Ż. Maślankę. Nie mogłyśmy uwierzyć, kiedy  nasze przedszkolaki już na pierwszych zajęciach zatańczyły elementy Pasodoble.

        • 1.09.2010 r.

        • Rozpoczął się nowy rok szkolny  2010/2011
                           Witamy nowe dzieci w przedszkolu!
          W tym roku szkolnym rozpoczęliśmy pracę z dwoma grupami:
          maluszki - grupa „Muchomorków”
          starszaki - grupa „ Skrzatów
          "

        • 1.06.2010r.DZIEŃ DZIECKA

        • W tym dniu w przedszkolu zorganizowaliśmy naszym dzieciakom „Bal czekoladowy” z różnymi atrakcjami i nagrodami. Jak zwykle było dużo radości i pysznych smakołyków

        • 28.05.2010 r. DZIEŃ MATKI I OJCA

        • Jak w wielu przedszkolach także u nas, odbyła się uroczystość pod hasłem „Dzień Rodziny”. Nasze przedszkolaki zaprezentowały zdobyte umiejętności : śpiewały piosenki, tańczyły oraz recytowały wierszyki. Wzruszeni rodzice z radością wysłuchali i obejrzeli występy dzieci . Każdy z rodziców otrzymał od swojego dziecka upominek, który własnoręcznie wykonał na warsztatach plastyczno – technicznych. Uroczystość ta została umilona piknikiem rodzinnym. Dzieci wspólnie z rodzicami grillowali, bawili się z wykorzystaniem przyrządów, które znajdują się na placu zabaw. Wspólnym przyjemnością nie było końca

        • 13.05.2010r. WARSZTATY DLA RODZICÓW>

        • Rozpoczął się cykl warsztatów dla rodziców-UWARUNKOWANIA ROZWOJU DZIECKA

          1.„Jesteśmy razem” – o budowaniu więzi, ustaleniu norm, pełnieniu ról w grupie, zachęceniu do współpracy.” Warsztaty te prowadzone były przez Panią mgr Halinę Ząbek.

        • 15.05.2010 r. TEATRZYK W PRZEDSZKOLU NR.11

        • Dziś byliśmy na teatrzyku pt. ”Bal u królowej kwiatów” w Przedszkolu nr.11. Bardzo podobała się nam ta bajka, była ona pełna humoru, muzyki i śpiewu. Aktorzy przebierali się w bardzo ładne, kolorowe stroje.

        • 15.04.2010 r. TEATRZYK W PRZEDSZKOLU NR. 11

        • Uczestniczyliśmy w oglądaniu spektaklu pt. ”Przygody świnki Brudaski”, który został przedstawiony przez aktorów z Krakowa z grupy „Skrzat” w Przedszkolu nr.11.Przedszkolaki bardzo przeżywały występy aktorów odgrywających poszczególne role , wczuwały się w muzykę towarzyszącą przedstawieniu. Zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

        • 14.04.2010 r.GOTUJEMY Z KUCHCIKIEM.

        • „Słodki deser”
          Podczas dzisiejszych zajęć z gotowania uczyliśmy się przygotowywać deser z kisielu o smaku truskawkowym z bitą śmietaną. Jednak najwięcej przyjemności było podczas ubijania śmietany i próbowania jej. Po skończonych zmaganiach wszyscy zabraliśmy się do jedzenia przygotowanego deseru.

        • 8.04.2010 r. WIZYTA U PANA BURMISTRZA MIASTA

        • Wizyta delegacji przedszkolaków w Urzędzie Miasta Żywca.
          W dzisiejszym dniu delegacja przedszkolaków z naszego przedszkola złożyła Panu burmistrzowi M. Czulowi życzenia z okazji świąt Wielkiej Nocy. Na ręce delegacji życzenia  przekazał, również  burmistrz dla reszty dzieci i personelu  wręczając koszyk słodyczy.

        • 2.04.2010 r. W ZOO

        • Wiosenne odwiedziny naszych milusińskich w „ Mini zoo”.
          Najwięcej radości było podczas spotkania z małą kózką .

        • 22.03.2010 r. MARZANNA

        • „Topienie marzanny”- polska tradycja.
          Pierwszy dzień wiosny przyniósł ze sobą piękną wiosenną pogodę. Nasze przedszkolaki wspólnie ze swoja panią ,wykonały marzannę z różnorodnego materiału, a następnie udały się na plac przed przedszkolem, gdzie symbol zimy utopiły w baseniku. Całemu polskiemu ,odwiecznemu obrzędowi  towarzyszyły okrzyki przedszkolaków :

          „ Precz zimo zła!”
          „Marzanno, marzanno ty zimowa panno,
          My ciebie utopimy, bo nie chcemy zimy”

        • 22.03.2010 r. PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

        • „Korowód  witający pierwszy dzień wiosny”
          W tym samym dniu w godzinach popołudniowych, przedszkolaki z symbolami wiosny wybrały się z dziećmi z zaprzyjaźnionego przedszkola Nr.11na pierwszy wiosenny spacer po żywieckim parku. Spacer w towarzystwie świecącego słoneczka był bardzo przyjemny, dzieci niosąc emblematy wiosenne śpiewając piosenki, witały pierwszy dzień wiosny.