• 23.02.2012 r. PREZENTACJA

        • Dziś oglądaliśmy prezentaję na temat właściwości leczniczych ziół prowadzoną przez Panią Agnieszkę W.

          PATRZ: ALBUM  FOTOGRAFICZNY

        • 22.02.2012 r. WARSZTATY TEATRALNE

        • Dziś oglądaliśmy teatrzyk sylwetowy pt."Pomagamy zwierzętom zimą" przygotowany przez Panią Magdzie.

          PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA                                                                            

        • 20.02.2012 r. DZIEŃ KOTA

        • Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy "Dzień kota", dlatego też w tym to dniu Pani Magdzia zaprosiła wszystkie dzieci na kocią imprezę. Przedszkolaki słuchały znanych i nieznanych piosenek o kotach, naśladowały przy muzyce ich zachowania i głosy. Słuchały opowiadania kotka Filemotka, wykonywały prace plastyczne "Nasz przyjaciel kot", oglądały prezentację multimedialną "Rasy kotów"                                           

          Największą atrakcją tego dnia była czarno - biała kotka Szkuta, którą Pani Magdzia przyniosła w odpowiedniej klatce. Szkuta bardzo lubi dzieci co cały czas im to okazywała.

          PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA 

                                                                                   

                                                                                                                         

        • 17.02.2012 r. ZABAWA KARNAWAŁOWA

        •  

          W sceneri zimowej, dziś w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Gospodynią tego balu była Pani Zima. Każdy z uczestników balu wystąpił w specjalnie przygotowanym na tę okazję stroju. Pani Zima przygotowała bogaty wachlarz konkursów, różnorodnych zabaw. Przebierańcy doskonale bawili się przy muzyce, przy której tańczyli i śpiewali. Za wesołą i atrakcyjną zabawę dziękujemy Pani Basi B.

           PATRZ : ZDJĘCIA  PRZEDSZKOLA                                                                                

                                                                                         

        • 16.02.2012 r. TŁUSTY CZWARTEK

        • ,,Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek,
          a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła – mówi staropolskie przysłowie.

          Z okazj zbliżającego się Wielkiego Postu, każdy ostatni czwartek karnawału to "Zapusty", wedle tradycji to dzień, w którym możemy sobie pozwolić na małe "co nieco".

          W Tłusty Czwartek dzieci z naszego przedszkola podtrzymywaly tradycję jedzenia w ten dzień pączków i faworków. Wspólnie z Panią Małgosią lepiły je, a następnie wszyscy zajadali na II śniadanie.  Ale jedliśmy też faworki, które przyniosła na mama Adrianka .                                                                                                                                                                  

        • 14.02.2012 r. WALENTYNKI

        • Dziś w przedszkolu WALENTYNKI, jak zwykle w takim dniu było dużo radości, przytulania, wiele zabaw walentynkowych, które przygotowała Pani Basia P. Dzieci wykonywały wspólną Walentynkę oraz piekły kruche serduszka z przepisu Babci Grażynki O.

                                                          

          PATRZ: ZDJĘCIA  PRZEDSZKOLA

        • 30.01.2012 r.

        • Za udział w imprezie "Pozytywka", Pani Marzenka zasponsorowała naszym dzieciom pyszną pizze, którą sobie same zamówiły i odebrały od dostawcy z LASSOPRESY.

        • 28.01.2012 r. KONCERT CHARYTATYWNY

        • Dziś dzieci z naszego przedszkola wzięły udział ze swoim programem zimowych zabaw i piosenek w koncercie charytatywnym z cyklu "Żywiecka Pozytywka".Koncert ten został zorganizowany dla 5 letniej Julki,podopiecznej z Fundacji Pomocy Dzieciom w Żywcu. Dziewczynka choruje na idiopatyczne zapalenie stawów.

          Dziękuję naszym rodzicom, którzy wzięli udział z dziećmi w tym koncercie, za ich ofiarność, a Pani Magdzi za przygotowanie programu.

          PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA

        • 19.01.2012r. i 20.01.2012r. ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

        •                                                                                                                                                                                      Kochani, dziś okazja rzadka.                                                 Mamy Dzień Babci oraz Dziadka.

               Jak co roku do naszego przedszkola zaprosiliśmy Babcie i Dziadków. Dzieci przywitały gości oraz zapewniły im dużo dobrej zabawy. Były Jasełka, tańce, wiersze, piosenki okolicznościowe oraz słodki, wspólny poczęstunek. Każde dziecko obdarowało babcie i dziadka własnoręcznie przygotowanym upominkiem. Niejednej babci oraz dziadkowi zakręciła się łezka w oku ze wzruszenia.

           NIECH  NAM  ŻYJĄ  100 lat

          PATRZ: ZDJĘCIA  PRZEDSZKOLA

        • 18.01.2012r. WIZYTA W PRZEDSZKOLU NR.11 W ŻYWCU

        • Nasze dzieci  były gośćmi na Jasełkach w zaprzyjażnionym Przedszkolu NR.11 w Żywcu. Występy dzieci grupy IV bardzo nam się podobały. Dziękujemy za zaproszenie!Za zaproszenie dziękujemy Pani dyr. Elżbiecie Krzuś- Wolna oraz  Nauczycielkom: Iwonie Zyzak, Marcie Armatys, które przygotowały te Jasełka .

          PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA 

                            

        • 13.01.2012r. KONKURS NA NAZWĘ LUDZIKA

        • 9.01.2012r. dzieci ze starszej grupy wspólnie z Panią Magdzią S. wykonywały plastikowego ludzika w celu zbierania do niego zużytych baterii. W tym to też dniu został ogłoszony konkurs na nazwę tego ludzika. Konkurs ten wygrała Natalka W. - nazwała ludzika ŚWIETLIKIEM. Nagrody dla lauratki ufundowała Pani Magdalena Suchanek za co bardzo jej dziękujemy.

          PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA 

        • 5.01.2012 r. WARSZTATY TEATRALNE

        • Dziś dzieci w ramach warsztatów teatralnych oglądały bajkę pt."O Skrzaciku  Kropeczce".Dziękujemy za przygotowanie Pani Basi B.

          PATRZ: ZDJĘCIA  PRZEDSZKOLA

        • 28.12.2011r. ŚWIAT DINOZAURÓW

        • Cały tydzień rozmawialiśmy o dinozaurach. Dzieci bardzo mocno zaangażowały    się w zajęcia i przyniosły do przedszkola książeczki, albumy, kolorowanki i figurki dinozaurów.Wykazały się też ogromną wiedzą na temat dinozaurów: ich warunków życia i zwyczajów. 

        • 23.12.2011r. ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

        • Kochani niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru,
           Przyniesie Wam spokój radość.
           Niech każda chwila Świąt Bożegonarodzenia,
           Żyje własnym pięknem.
           A Nowy Rok 2012 obdarowuje Was,
           Pomyślnością i szczęściem.
           Życzę Wam Najpiękniejszych Świąt Bożegonarodzenia
           i Niech spełnią się Wasze wszystkie marzenia.
                                 Dyrekcja Przedszkola wraz dziećmi.

        • 23.12.2011r. PRZEDSZKOLNA WIGILIA

        • Dzień Wigilijny w "AKADEMII MALUCHA".  W ten dzień, wspólnie z właścicielką i pozostałymi pracownikami dzieci zasiadły do  wspólnego posiłku. Wszyscy składali sobie życzenia, dzielili się opłatkiem i śpiewali kolędy.

        • 20.12.2012r. JASEŁKA

        •     Dziś dzieci przedstawiły dla rodziców JASEŁKA,                                                               złożyły życzenia i wręczyły im świąteczne upominki.

          PATRZ: ZDJĘCIA  PRZEDSZKOLA