Dziś oglądaliśmy prezentaję na temat właściwości leczniczych ziół prowadzoną przez Panią Agnieszkę W.
PATRZ: ALBUM FOTOGRAFICZNY
Dziś oglądaliśmy prezentaję na temat właściwości leczniczych ziół prowadzoną przez Panią Agnieszkę W.
PATRZ: ALBUM FOTOGRAFICZNY
Dziś oglądaliśmy teatrzyk sylwetowy pt."Pomagamy zwierzętom zimą" przygotowany przez Panią Magdzie.
PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA
Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy "Dzień kota", dlatego też w tym to dniu Pani Magdzia zaprosiła wszystkie dzieci na kocią imprezę. Przedszkolaki słuchały znanych i nieznanych piosenek o kotach, naśladowały przy muzyce ich zachowania i głosy. Słuchały opowiadania kotka Filemotka, wykonywały prace plastyczne "Nasz przyjaciel kot", oglądały prezentację multimedialną "Rasy kotów"
Największą atrakcją tego dnia była czarno - biała kotka Szkuta, którą Pani Magdzia przyniosła w odpowiedniej klatce. Szkuta bardzo lubi dzieci co cały czas im to okazywała.
PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA
W sceneri zimowej, dziś w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Gospodynią tego balu była Pani Zima. Każdy z uczestników balu wystąpił w specjalnie przygotowanym na tę okazję stroju. Pani Zima przygotowała bogaty wachlarz konkursów, różnorodnych zabaw. Przebierańcy doskonale bawili się przy muzyce, przy której tańczyli i śpiewali. Za wesołą i atrakcyjną zabawę dziękujemy Pani Basi B.
PATRZ : ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA
,,Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek,
a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła – mówi staropolskie przysłowie.
Z okazj zbliżającego się Wielkiego Postu, każdy ostatni czwartek karnawału to "Zapusty", wedle tradycji to dzień, w którym możemy sobie pozwolić na małe "co nieco".
W Tłusty Czwartek dzieci z naszego przedszkola podtrzymywaly tradycję jedzenia w ten dzień pączków i faworków. Wspólnie z Panią Małgosią lepiły je, a następnie wszyscy zajadali na II śniadanie. Ale jedliśmy też faworki, które przyniosła na mama Adrianka .
Dziś w przedszkolu WALENTYNKI, jak zwykle w takim dniu było dużo radości, przytulania, wiele zabaw walentynkowych, które przygotowała Pani Basia P. Dzieci wykonywały wspólną Walentynkę oraz piekły kruche serduszka z przepisu Babci Grażynki O.
![]()
![]()
PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA
Za udział w imprezie "Pozytywka", Pani Marzenka zasponsorowała naszym dzieciom pyszną pizze, którą sobie same zamówiły i odebrały od dostawcy z LASSOPRESY.
Dziś dzieci z naszego przedszkola wzięły udział ze swoim programem zimowych zabaw i piosenek w koncercie charytatywnym z cyklu "Żywiecka Pozytywka".Koncert ten został zorganizowany dla 5 letniej Julki,podopiecznej z Fundacji Pomocy Dzieciom w Żywcu. Dziewczynka choruje na idiopatyczne zapalenie stawów.
Dziękuję naszym rodzicom, którzy wzięli udział z dziećmi w tym koncercie, za ich ofiarność, a Pani Magdzi za przygotowanie programu.
PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA
Tym razem w ramach cyklu "CAŁA POLSKA, CZYTA DZIECIOM", bajki dzieciom czytała Babcia Grażynka i Marysia.![]()
PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA
Jak co roku do naszego przedszkola zaprosiliśmy Babcie i Dziadków. Dzieci przywitały gości oraz zapewniły im dużo dobrej zabawy. Były Jasełka, tańce, wiersze, piosenki okolicznościowe oraz słodki, wspólny poczęstunek. Każde dziecko obdarowało babcie i dziadka własnoręcznie przygotowanym upominkiem. Niejednej babci oraz dziadkowi zakręciła się łezka w oku ze wzruszenia.
NIECH NAM ŻYJĄ 100 lat
PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA
Nasze dzieci były gośćmi na Jasełkach w zaprzyjażnionym Przedszkolu NR.11 w Żywcu. Występy dzieci grupy IV bardzo nam się podobały. Dziękujemy za zaproszenie!Za zaproszenie dziękujemy Pani dyr. Elżbiecie Krzuś- Wolna oraz Nauczycielkom: Iwonie Zyzak, Marcie Armatys, które przygotowały te Jasełka .
PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA
9.01.2012r. dzieci ze starszej grupy wspólnie z Panią Magdzią S. wykonywały plastikowego ludzika w celu zbierania do niego zużytych baterii. W tym to też dniu został ogłoszony konkurs na nazwę tego ludzika. Konkurs ten wygrała Natalka W. - nazwała ludzika ŚWIETLIKIEM. Nagrody dla lauratki ufundowała Pani Magdalena Suchanek za co bardzo jej dziękujemy.
PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA
Dziś dzieci w ramach warsztatów teatralnych oglądały bajkę pt."O Skrzaciku Kropeczce".Dziękujemy za przygotowanie Pani Basi B.
PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA
8.01.2012r. GRA PO RAZ 20 - ty ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału.
![]()
ROK 2012 - ROKIEM KORCZAKA
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2012 !!! ![]()
Cały tydzień rozmawialiśmy o dinozaurach. Dzieci bardzo mocno zaangażowały się w zajęcia i przyniosły do przedszkola książeczki, albumy, kolorowanki i figurki dinozaurów.Wykazały się też ogromną wiedzą na temat dinozaurów: ich warunków życia i zwyczajów.
Kochani niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru,
Przyniesie Wam spokój radość.
Niech każda chwila Świąt Bożegonarodzenia,
Żyje własnym pięknem.
A Nowy Rok 2012 obdarowuje Was,
Pomyślnością i szczęściem.
Życzę Wam Najpiękniejszych Świąt Bożegonarodzenia
i Niech spełnią się Wasze wszystkie marzenia.
Dyrekcja Przedszkola wraz dziećmi.
Dzień Wigilijny w "AKADEMII MALUCHA". W ten dzień, wspólnie z właścicielką i pozostałymi pracownikami dzieci zasiadły do wspólnego posiłku. Wszyscy składali sobie życzenia, dzielili się opłatkiem i śpiewali kolędy.
Dziś dzieci przedstawiły dla rodziców JASEŁKA, złożyły życzenia i wręczyły im świąteczne upominki.
PATRZ: ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA
Powered by aSc EduPage