• 28.09.2018 URODZINKI

• W GRUPIE SÓWEK i ZAJĄCZKÓW URODZINKI OBCHODZILI

IWO, SANDRA, SYLWIA, MATEUSZ, LENA, KAJA, TADEUSZ, MICHASIA, BARTUS.

DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTÓW STO LAT!

• 23.09.2018r.URODZINKI

• ZABAWY URODZINOWE Z DYNIAMI W GRUPIE WIEWIÓREK I PSZCZÓŁEK

DZIS OBCHODZILISMY URODZINY TOMCIA, OLUSI, PAULKI i ZUZI.

ŻYCZYMY IM DUŻO RADOSCI

ZDJĘCIA OGLĄDAMY NA ZAKŁADCE - GALERIA ZDJĘĆ, ALBO WCHODZIMY NA WIADOMOSCI I KLIKAMY "WIĘCEJ"

• 22.02.2018 r. RECYTACJA ZIMOWEJ POEZJI DZIECIĘCEJ

• VI PRZEGLĄD POEZJI DZIECIĘCEJ p.t.„UROKI ZABAW ZIMOWYCH

W dniu 22.02.2018r, przedszkole „AKADEMIA MALUCHA” w Żywcu

zorganizowało w klubie „Śrubka„ po raz VI Przegląd Poezji Dziecięcej pod Patronatem Burmistrza Miasta Żywca P. Antoniego Szlagora o tematyce „Urok izabaw zimowych” .  Imprezę uświetnili zaproszeni gości : przedstawiciele Urzędu Miasta, radni Rady Miejskiej, dyrektorzy przedszkoli oraz placówek kulturalno-oświatowych. W przeglądzie brały udział dzieci z żywieckich przedszkoli wraz z opiekunami : P nr.1, nr.6, nr.8,nr.9, nr.11, Z.Sz-Pnr.1 w Moszczanicy, Z.Sz-P. nr2 w Oczkowie oraz "Akademia Malucha".

Dzieci z „Akademii Malucha” przygotowały bogaty program artystyczny pt.„W Bałwankowie”, odgrywały role śnieżynek, bałwanków, grały na różnych instrumentach, śpiewały zimowe piosenki oraz tańczyły taniec współczesny i baletowy. W trakcie przedstawienia recytatorzy prezentowali swoje wiersze a goście aktywnie uczestniczyli w zabawach do muzyki.Nad całością czuwały nauczycielki mgr Przeworczyk Barbara oraz mgr Bąk Elżbieta. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci statuetek.   Impreza przebiegła w zimowej aurze i przypadła do gustu gościom oraz uczestnikom.

• 21.03.2018 r. DZIEŃ KOTA

•    DZIS SREDNIAKI ODWIEDZIŁY KLUB "SRUKA", A W NIM FILIĘ MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI .UCZESTNICZYLISMY W LEKCJI BIBLIOTECZNEJ O TEMATYCE "DZIEŃ KOTA", NASTĘPNIE ZWIEDZILISMY BIBLIOTEKĘ A TAKŻE PRACOWNIĘ PLASTYCZNĄ KLUBU. W PRACOWNI SREDNIAKI TWORZYŁY PINGWINKI. CZUŁY SIĘ JAK PRAWDZIWI ARTYSCI.

• 10.02.2018 r. BAL

•      DZIS ODBYŁ SIĘ PRZEDSZKOLNY WALENTYNKOWY BAL KARNAWAŁOWY DZIĘKUJEMY RODZICOM ORAZ DZIECIOM ZA LICZNE  PRZYBYCIE, PIĘKNE STROJE WALENTYNKOWO - KARNAWAŁOWE,WSPÓLNĄ ZABAWĘ, ZA OWOCE I PYSZNE SŁODKOSCI

• 6.02.2018 r. PREZENTACJA

• W związku z wyposażaniem naszej placówki w OCZYSZCZACZE POWIETRZA ,  odbyła się dziś  prezentacja multimedialna prowadzona przez P. Klaudię Kuźnik na temat smogu w naszym rejonie i eliminowania zanieczyszczeń z powietrza.Następnie  zostało zaprezentowane  przez samego włascieciela p. Janusza urządzenie oczyszczające powietrze.Prezentowane urządzenie  będzie czyściło  powietrze w naszym przedszkolu.

• 1.02.2018 r. WYJSCIE DO BIBLIOTEKI

• Wyjscie do Żywieckiej Samorządowej Biblioteki

Dużo radości i dobrego humoru dostarczyła naszym dzieciom animacja w wykonaniu teatru
            ”Maska” z Krakowa pt. „W smerfowej wiosce” oraz zabawy temu towarzyszące np. przeciąganie