Niepubliczne Przedszkole " Akademia Malucha" w Żywcu

• 5.11.2014 r. SPACER DO PARKU

Spontaniczna zabawa starszaków z liśćmi.

• 5.11.2024 r ZABAWY W PARKU

Dziś średniaki bawiły się w parku z wiatrem. Spróbujcie i Wy.

• 3.11.2014 r. KONKURS RECYTATORSKI

Nauczycielka Magdalena S. w grupie starszaków zorganizowała recytatorski konkurs pt. "Jesienne Wierszowanie"

Wszystkie dzieci, które brały udział w tym konkursie, pięknie recytowały przygotowane w domu wiersze.

Natomiast w grupie chłopców wyróżnili się:

I miejsce - Antoni T.

II miejsce - Oskar D.

III miejsce - Mikołaj B.

W grupie dziewczynek wyróżnione zostały:

I miejsce- Maja S.

II miejsce - Dominika R.

III miejsce - Lena M.

Dzieci za udział otrzymały pamiątkowe dyplomy

Wszystkim uczestnikom konkursu Gratulujemy! podziwiamy ich za aktywność.

Również dziękujemy Rodzicom i członkom rodzin za przygotowanie dzieci do konkursu.

• 31.10.2014 KONKURS PLASTYCZNY

Zakończyła się IV edycja Konkursu Plastycznego "JESIENNE DRZEWO" ,w której to brały udział Maja G. i Maja K.

Szkoda, że nie zajęły żadnego nagrodzonego miejsca. Mimo to GRATULUJEMY im wzięcia udziału w konkursie i ich aktywności.

• 31.10.2014 r. WARSZTATY KULINARNE

W grupie starszaków dziś warsztaty kulinarne. Dzieci wykonywały jesienne szyszki z karmelu i ryżu dmuchanego.

• 23.10.2014 r.PREZENTACJE ARTYSTYCZNE

Po uroczystym pasowaniu dziś PREZENTACJE ARTYSTYCZNE dla Rodziców. Poszczególne grupy pokazały wycinek swoich umiejętności jakie zdobyły podczas uczęszczania do przedszkola.

• 22.10.2014r. PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Dzieci z naszego Przedszkola zostały pasowane na pełnoprawnych przedszkolaków. Przedszkolaki składając uroczyste ślubowanie obiecały sumiennie wywiązywać się ze swoich przedszkolnych obowiązków. Po akcie pasowania otrzymały dyplomy upamiętniające to ważne dla nich wydarzenie.

Następnie uroczyście został podzielony tort, którego krojenie  rozpoczął najmłodszy przedszkolak nasz słodki Andrzejek.

• 24.10.2014 r. DELEGACJA ZE SŁOWACJI

W naszym przedszkolu gościliśmy dziś delegację Nauczycielek przedszkoli ze Słowacji.

• 24.10.2014 r. URODZINY

Solenizant Wojtuś P. z grupy maluszków obchodził dziś swoje Urodziny ze strażakami. Marzy, że jak będzie dorosły zostanie strażakiem. Ochotnicy ze Straży Pożarnej z Oczkowa i Pani Basia P. postanowili przybliżyć mu jego marzenia. Bardzo im za to dziękujemy.

• 23.10.2014 r. WYJAZD NA BASEN

Dziś byliśmy na basenie w Istebnej w ośrodku wypoczynkowym "Zagroń". Było świetnie.

Wielkie podziękowanie Panu Józefowi Sroce oraz właścicielom przedszkola za sfinansowanie autokaru.

• 21.10.2014 r. WARSZTATY

Warsztaty plastyczne w grupie starszaków - lepienie z masy solnej "Orła białego"

• 21.10.2014 r. WARSZTATY REGIONALNE

Dziś w naszym przedszkolu zagościł Pan Andrzej Maciejowski - regionalista, wieloletni dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Milówce, kierownik wspaniałego przed laty Zespołu Pieśni i Tańca „Szarotki” z Kamesznicy oraz prowadzący od wielu lat Tydzień Kultury Beskidzkiej w żywieckim Amfiteatrze pod Grojcem. Zaprezentował nam strój górali żywieckich  oraz sporą gamę instrumentów ludowych.

Dziękujemy MU za przybycie, za uśmiech jakim obdarował nasze dzieci.

• 17.10.2014 r. WARSZTATY

Dziś w przedszkolu odbyły się warsztaty regionalne. Maluszki i średniaki miały pokaz ze zdobnictwa bibułkowego, natomiast starszaki poznały technikę wyszywania na tiulu - ŻYWIECKIE KORONKI     Za przygotowanie i prowadzenie tych warsztatów bardzo dziękujemy Pani Krysi Targosz, babci Dagmarki i Wiktorii.

• 16.10.2014 r. URODZINY

W grupie starszaków i średniaków dziś urodziny obchodziły Lena i Dagmarka. Urodziny te były obchodzone po krakowsku

Życzymy im wszystkiego najlepszego!

• 14.10.2014 r. DZIEŃ NAUCZYCIELA

DZIECIOM I RODZICOM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA ŻYCZENIA

• 12.10.2014 r. KONCERT LAURATÓW

WYSTĘP GRUPY "ŻABEK" NA KONCERCIE LAURATÓW - STREFA CHWAŁY

Grupa Żabek zajęła III miejsce w kategorii zespoły wokalno- instrumentalne,          przedszkola.  Bardzo dziękujemy Rodzicom za przybycie z dziećmi na koncert

• 10.10.2014 r. STREFA CHWAŁY

Odbyły się festiwalowe przesłuchania Piosenki Religijnej. W tych przsłuchaniach brała udział grupa Biedronek- opiekun mgr Magdalena Suchanek i grupa Żabek- opiekun Anna Pietraszko, na gitarze akompaniowała Pani Dorotka. Grupa Żabek zdobyła III miejsce w kategorii przedszkolnej. Gratulujemy im!

Grupę Żabek zapraszamy na występ na koncercie galowym w niedzielę do

MCK - u w Żywcu o godz.14.00

STREFA CHWAŁY 2014

Festiwal Piosenki Religijnej
    „STREFA CHWAŁY 2014”

Motto tegorocznej edycji:

„Kim Ty jesteś, Panie? Kim jestem ja?” św. Franciszek

O R G A N I Z A T O R :
    Miejskie Centrum Kultury w Żywcu
    Parafia pw. NNMP w Żywcu

P A T R O N A T    H O N O R O W Y:
    Burmistrz Miasta Żywca    Ks. Infułat
       ANTONI SZLAGOR           WŁADYSŁAW FIDELUS
              Parafii Narodzenia NMP
    w Żywcu

sala widowiskowa Miejskiego Centrum Kultury w Żywcu, Al. Wolności 4.

• 2.10.2014 r. ROCZNICA

Grupa Żabek z naszego przedszkola uczciła pamięć księżnej Marii Krystyny Habsburg, która zmarła dwa lata temu, zapalając znicz przy jej mieszkaniu w miejscowym nowym zamku.

• 9.10.2014 r. ZABAWY SPORTOWE

Raz w tygodniu od miesiąca czerwca odbywają się dla dzieci zajęcia ruchowe na sali w KLUBIE AKWARIUM .

• 9.10.2014 r. WARSZTATY

W naszym przedszkolu dziś odbyły się warsztaty z   DOGOTERAPII

page: