Niepubliczne Przedszkole " Akademia Malucha" w Żywcu

• 28.03.2014 r. PRZEDSTAWIENIE DZIECI Z GRUPY ŻABEK

Dzieci z Grupy żabki pod opieką P.Ani przygotowały dla starszaków wiosenne przedstawienie pt."WIOSNA RADOSNA"

• 27.03.2014 r. GOTUJEMY Z KUCHCIKIEM

Dziś średniaki z maluszkami, przygotowały sobie II śniadanie - były to przepyszne naleśniki, które smażyła P. Gosia, natomiast dzieci dobierały sobie do nich nadzienie w/g swojego uznania. Było pyszniesmiley

PATRZ : ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA

• 26.03.2014 r. POKAZ PIŁKI NOŻNEJ

Szkółka Piłkarska  FOOTBALL  ACADEMY, działająca przy Szkole Podstawowej Nr.3 w Zywcu zachęcała dziś nasze Przedszkolaki do aktywności sportowej.

PATRZ:ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA

• 25.03.2014 r. TEATR AKTORA

Zgodnie z założeniami planu rocznego w naszym przedszkolu w tym roku dużo teatru. Związku z tym P.Nauczycielki przygotowały dla grupy średniaków i maluszków, utwór"Żółty Tulipanek"

PATRZ:ZDJĘCIA PRZEDSZKOLA

• 24.03.2014 r. XXI MIĘDZYNARODOWY KONKURS "MIESZKAM W BESKIDACH"

Wyniki Międzynarodowego  Konkursu Plastycznego pod hasłem „Mieszkam w Beskidach”, którego XXI edycję zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej oraz Towarzystwo Aktywności Społecznej „Zwyczajni”. Patronat nad konkursem objął Śląski Kurator Oświaty.

W tym to konkursie brały udział, także z naszego przedszkola:

W kategorii RYSUNEK  0 - 6 lat

I miejsce Adrian D - opiekun Barbara P

W kategori WYKLEJANKA do lat 6

I miejsce Natalka W. - opiekun Magdalena S.

III Kamil S.- opiekun Magdalena S.

oraz wyróżnienia

Patryk Ś i Izabella Sz. - opiekun Magdalena S.

Nagroda Kierownika G.O.K w Świnnej

Kategoria MAMA, TATA i JA - praca wykonana wspólnie z mamą

Maja S. - opiekun Magdalena S.

Gratulujemy dzieciom oraz opiekunom takich wyników !

• 30.01.2014r. ŻABI KONCERT

Żabki ze Smerfami na podsumowanie tematu muzycznego,przygotowały ZABI KONCERT

• 30.01.2014r. URODZINY

Dziś Wikusia i Karinka obchodziły URODZINY Z NUTKAMI - STO LAT! im życzymy

• 29.01.2014r. URODZINY

Maja i Milenka obchodziły dziś Urodziny z Starym i Nowym Rokiem

• 26.01.2014r. IMIENINY TYMOTEUSZA

Tymoteusz obchodził dziś imieniny, było wiele niespodzianek. Zaproszony gość rysował na piasku przy dzwiękach muzyki, a następnie szkicował  dzieciom portrety.

• 16.01.2014r. Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLU NR. 9

Biedronki dziś były z wizytą w Przedszkolu Nr.9, zostały zaproszone na Jasełka w wykonaniu dzieci z grupy Pani Basi i Eli. Za zaproszenie serdecznie dziękujemy.

• 16.01.2014r. DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Na dzisiejszą uroczystość do Klubu Akwarium przybyli Dziadkowie i Babcie dzieci z grupy Biedronek.Dziękujemy Rodzicom i Właścicielom przedszkola za zorganizowanie poczęstunku.

• 15.01.2014 r. DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dziś w Klubie Akwarium Żabki i Smerfy przygotowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na zakończenie uroczystości wnuki wręczyły upominki i zaprosiły swoich gości na poczęstunek, za który chcemy podziękować serdecznie Rodzicom i Właścicielom przedszkola.

• 10.01.2014 r. NOWOROCZNE SPOTKANIE

• 20.12.2013 r. WIGILIA

Dziś uczestniczyliśmy wszyscy we wspólnej przedszkolnej Wigili.

• 18.12.2013 r. W PRZEDSZKOLU NR.11

Znalezione obrazy dla zapytania gify anioły

Przedświąteczna wizyta w Przedszkolu Nr.11 na "ANIELSKIM KONCERCIE" przygotowanym przez grupę dzieci P. Marty i P. Iwony. Bardzo im za zaproszenie dziękujemy. Dziękujemy również Pani Dyrektor za miłe przyjęcie i pyszny poczęstuneksmiley

• 17.12.2013 r. URODZINY

Natomiast w dniu dzisiejszym mamy Urodziny z Rudolfem i Elfami - Milenki, Arka i Mai. Życzymy im wszystkiego najlepszego!

• 17.12.2013 r. URODZINY

Dziś bawiliśmy się na wspaniałych Urodzinach w Smykolandii naszego przedszkolaka Tymoteuszkasmiley

• 5.12.2013 r. MIKOŁAJ

Do naszego przedszkola dziś przybył Św. Mikołaj, było wiele atrakcji no i oczekiwane prezenty. Prezenty ufundowane zostały przez Właścicieli przedszkola, za co im serdecznie dziękujemy.Natomiast P. Ani dziękujemy za zorganizowanie tej imprezy Impreza ta odbyła się już w nowych pomieszczeniach zaadaptowanych na cele placówki.

• 5.12.2013 r. TEATRZYK

Dziś w naszym przedszkolu gościł Teatrzyk Kukiełkowy "PINOKIO" z bajką pt."Przygody Drewnianego Pajaca".

• 1.12.2013 r.W PRZEDSZKOLU NR.11

Biedronki na koncercie "Baśniowej Kapeli" w Przedszkolu Nr.11