Niepubliczne Przedszkole " Akademia Malucha" w Żywcu

• 5.12.2013 r. TEATRZYK

Dziś w naszym przedszkolu gościł Teatrzyk Kukiełkowy "PINOKIO" z bajką pt."Przygody Drewnianego Pajaca".

• 1.12.2013 r.W PRZEDSZKOLU NR.11

Biedronki na koncercie "Baśniowej Kapeli" w Przedszkolu Nr.11

• 29.11.2013 r. URODZINY

Urodziny Andrzejkowe Patryka, Amelki, Wiktora, Michała -       STO LAT!

• 28.11.2013 r. ZABAWY ANDRZEJKOWE

Dziś maluszki bawiły się Andrzejkowo.

• 27.11.2013 r. KONKURS POEZJI DZIECIĘCEJ

W naszym przedszkolu odbył się II Konkurs Poezji Dziecięcej pt.JESIENIUCHA pod honorowym patronatem Burmistrza A. Szlagora.W tym to konkursie wzięły udział dzieci z 5 żywieckich przedszkoli.Konkurs przygotowała P Magdalena S.za co jej bardzo dziękujemy.Sponsorami nagród Urząd Miasta Żywca,włściciele przedszkola AKADEMIA MALUCHA.

• 26.11.2013 r. WYJAZD DO TEATRU

Wyjazd do Teatru Banialuka w Bielsku - Białej na sztukę "Tymoteusz wśród ptaków"

• 25.11.2013 r. KONKURS PLASTYCZNY

Udział naszych dzieci w konkursie plastycznym "Mój przyjaciel miś"zorganizowanym przez Przedszkole Nr.8 w Żywcu.

• 21.11.2013 r. URODZINY

W grupie Smerfów dziś obchodzą urodziny Oliwka, Adrianek i Lila. Urodziny tym razem będą pod hasłem "Urodziny z Pluszowym Misiem".Życzymy im wszystkiego najlepszego.

• 20.11.2013 r. ANDRZEJKI

W ramach warsztatów kulinarnych - dziś andrutowe inspiracje maluszków.

• 14.11.2013 r. PASOWANIE W GRUPIE SMERFÓW

Dziś święto w grupie Smerfów - Pasowanie na przedszkolaka.

• 4.11.2013 r. OTWARCIE WYSTAWY MASKOTKI W ŻYWIECKIM MUZEUM

Nasze Biedronki wzięły udział w otwarciu wystawy ze swoim programem artystycznym.

CYTUJĘ:

Od 5 do 12 listopada można oglądać wystawę maskotek wykonanych przez uczestników zajęć Grupy Integracyjnej Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Ziemi Żywieckiej. W czasie otwarcia wystawy mieliśmy okazję gościć młodych wykonawców z przedszkola "Akademia Malucha" w Żywcu. Mali artyści są niezwykle uzdolnieni. Układają wierszyki, własnoręcznie wykonują maskotki, tańczą, grają i śpiewają. Naszymi gośćmi były także przedszkolaki z przedszkola nr 9. Eksponaty bardzo się podobały. Dziękujemy wszystkim naszym gościom i zapraszamy na wystawę.
    Maskotki będzie można także "adoptować" w czasie koncertu charytatywnego w dni 8 grudnia 2013 w Sali Lustrzanej Pałacu Habsburgów.
    W czasie otwarcia wystawy towarzyszyła nam pani Agata Chmielowska z radia ESKA.

.

• 30.10.2013 r. PLASTYKA

Nasze Smerfy uzyskiwały ciekawe efekty podczas zajęć plastycznych o tematyce JESIENNEJ

• 29.10.2013 r. KUCHCIKOWO

W ramach warsztatów kulinarnych maluszki dziś robiły tościki. Chyba smakowały bo wszystko zostało zjedzone.

• 28.10.2013 r. ZAJĘCIA STARSZAKÓW

Biedronki cały tydzień gromadziły wiadomości związane elemntami pogody: wiatr i deszcz. Było bardzo ciekawie, pomysłom nie było końca.

• 29.10.2013 r. JESIENNE INSPIRACJE

Jesienne inspiracje maluszków w parku na asfalcie.Dzieci z liści tworzą różne obrazki.

• 27.10.2013 r. URODZINY

Dziś maluszki obchodziły urodziny Dagmarki i Wojtusia z DARAMI JESIENI

• 24.10.2013 r. UROCZYSTOŚĆ PRZEDSZKOLAKA

W tym dniu w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość "Pasowania na przedszkolaka"

• 24.10.2013 r. CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

W ramach akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM personel przedszkola czyta dziecim utwory J. Tuwima.

• 22.10.2013 r. JESIENNE ZABAWY MALUSZKÓW

066.gif  Zabawy maluszków jesiennymi listkami.

• 21.10.2013 r. ZABAWY PRZEDSZKOLAKÓW

Zabawy z wiatrem w naszym parku.

page: