• JASEŁKA 2024 z okazji Dnia Babci i Dziadka

• W dniach od 25 i 26 stycznia w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości Jasełka 2024 z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Występy z okazji Dnia Babci i Dziadka odbywały się w nowej sali widowiskowej w Akademii Malucha. Jasełka zaszczycili swoją obecnością władze miasta Żywca - burmistrzowie Pan Antonii Szlagor oraz Pan Marek Czul, radni i dyrektorzy żywieckich placówek oświatowych.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach  i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich występ artystyczny. Były to jasełka góralskie ze wspólnym śpiewaniem kolęd, połączone ze wzruszającym wierszykiem i piosenką okolicznościową, związaną ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno - muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. W trakcie uroczystości dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

W trakcie występów dziadkowie zostali uraczeni poczęstunkiem, w przygotowaniu którego pomogli rodzice dzieci. Był to czas wspólnych rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. To były dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości.

RELACJA 25.01.2024 R. - GR ŻABEK I BIEDRONEK

RELACJA 26.01.2024 R. - GRUPA PSZCZÓŁEK

• XV edycja Wojewódzkiego Konkursu na Małą Formę Teatralną o charakterze profilaktycznym „PROFORMA” - MAMY WYNIKI!

• W poniedziałek, tj. 4 grudnia, dwójka naszych przedszkolaków wzięła udział w XV edycji Wojewódzkiego Konkursu na Małą Formę Teatralną o charakterze profilaktycznym „PROFORMA”, który odbył się na scenie Teatru Pałacu Młodzieży im. prof. A. Kamińskiego w Katowicach.

Komisja wspaniale oceniła występ naszych dwóch Pszczółek.

Julia Bartkiewicz zajęła II miejsce, a Franek dostał wyróżnienie!

Serdecznie gratulujemy naszym laureatom za osiągnięcie tak znakomitego wyniku.

Na gratulacje i podziękowania zasługują także Panie z grupy Pszczółek - Pani Monice i Pani Klaudii, które przygotowały perfekcyjnie swoich podopiecznych, oraz rodzice - za pomoc i zaangażowanie.

• SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM W NOWEJ ŚWIETLICY PRZEDSZKOLNEJ

• W środę, tj. 6 grudnia, odbyły się w naszym przedszkolu Mikołajki. Wszystkie grupy zaprezentowały występ mikołajkowy. Do naszych przedszkolaków zawitał Święty Mikołaj ze swoim pomocnikiem Panem Morsem 🎅🎄 Rozdał wszystkim prezenty, także naszej pani Dyrektor 😁

W czasie spotkania otrzymaliśmy również nagrodę w postaci interaktywnego robota edukacyjnego Fable Go za zdobycia tytułu laureata w konkursie Ministra Edukacji i Nauki organizowanym z okazji Dnia Nowych Technologii w Edukacji 2023 r.

Poniżej wrzucamy link do relacji ze spotkania mikołajkowego - miłego oglądania!

• KONKURS NA PROJEKT

• Jonaszek został wyróżniony w konkursie projektowym dla najmłodszych organizowanym we wrześniu przez Many Mornings! Stworzył oryginalny i ciekawy projekt skarpetek który zachwycił organizatorów Serdecznie gratulujemy Jonaszek Matlak został wyróżniony w konkursie projektowym dla najmłodszych organizowanym we wrześniu przez Many Mornings! Stworzył oryginalny i ciekawy projekt skarpetek który zachwycił organizatorów Serdecznie gratulujemy